wtorek, 21 czerwca 2016

Pigmenty Artis Paese.

Dziś przyszedł czas, aby przedstawić Wam kolejne cuda od Paese. Ktoś kto lubuje się w wizażu pokocha je na pewno.


Dwa pigmenty, które otrzymałam to Terra rosa i Frozen sun o gramaturze 1g. Bardzo mocno zmielony pyłek.
Cienie są zamknięte w fajnych małych plastykowych pojemniczkach, mają wewnętrzne wieczko z otworkami, przez które wydostaje się pyłek.

Jeśli chodzi o odcienie Terra rosa to na pierwszy rzut oka widać, że to brąz/bakłażan. Ale ma on w sobie odcień również srebra i zieleni i trochę ciemnego różu. Frozen sun to biały połączony z żółtym/złotym.

Pigmenty bez bazy trzymają się krótko z 5,5/6 godz, zaś z baza do 7,5/8 godz. Później wchodzą w załamania a z powieki znikają, zostaje lekka poświata cienia.

Nakładam je opuszek palca, bo pędzlem nie ma mocnego efektu.. Terra rosa nakłada się idealnie, "rozmazuje" się pięknie po powiece a i blendowanie nie sprawia kłopotu. Frozen sun, jest suchy i kredowy, trzeba dłużej nałożyć na powiekę i kilka razy to powtórzyć, aby był efekt złota bez białego pyłku (chyba, ze ktoś to lubi, u mnie to zależy od makijażu taki akurat robię). Rosa mieni się pięknie bo ma w sobie aż 3 odcienie, sun niestety tylko na jeden złoty (tego można używać również do rozświetlenia kącika wewnętrznego oka).


Każde połączenie z tymi pigmentami wychodzi dobrze. Jest tego pyłku w pojemniczku dużo, a na powiekę starcza minimalna odrobinka. Otrzymałam je od firmy Paese za co dziękuje, bo taki kosmetyk to czysta przyjemność w użytkowaniu. Serdecznie polecam..

1 komentarz:

Dziękuje, że postanowiłyście poświęcić chwilę czasu na skomentowanie postów na moim blogu :)

Pozdrawiam!